Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (12)

Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (12)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Kidler zostaje uwięziony w windzie. Doktor Kraśnik i sanitariusz Słowikowski propagują w szpitalu nową grę pieniężną, której zasady zna tylko ten pierwszy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Kidler wybiera się na kolację do "Kolorowej". Niestety, zostaje uwięziony w windzie. Niewiele brakuje, by pechowiec umarł z głodu między kuchnią a restauracją. Doktor Kraśnik i sanitariusz Słowikowski propagują w szpitalu nową grę pieniężną, której zasady zna tylko ten pierwszy. Ma nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda się zarobić na pacjentach duże pieniądze. Tymczasem w klinice dochodzi do serii niezwykłych zdarzeń. Doktor Kidler twierdzi, że miał spotkanie z pozaziemską cywilizacją, a na oddziale pojawiła się kosmitka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)