Człowiek, który przetrwa wszystko: Sierra Nevada

(Survivorman: Sierra Nevada)

serial dokumentalny
W skrócie:Bear Gryll uprawia wspinaczkę w górach Sierra Nevada. Te dzikie i piękne góry tradycyjnie przyciągają wielu śmiałków. Każdego roku około stu alpinistów wzywa na pomoc ratowników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekspert szkoły przetrwania i filmowiec Les Stroud postanowił sprawdzić swoje siły. Postawił sobie za zadanie przetrwać w niezwykle trudnych warunkach, będąc sam, w nieznanym, egzotycznym miejscu. Przez tydzień musi radzić sobie bez gotowego jedzenia i narzędzi. Zdany jest tylko i wyłącznie na siebie. Nie ma dachu nad głową, a posiłek próbuje skompletować z kilku pijawek, tarantuli i węża. Przez dłuższy czas próbuje rozpalić ogień. Jedynym schronieniem Lesa w czasie wielkiej ulewy okazuje się być szczelina w starym drzewie.

W tym odcinku

Każdego roku około stu alpinistów wędrujących po górach Sierra Nevada wzywa na pomoc ratowników. Masyw ten ma długość 400 mil i wysokość 14 tysięcy stóp. Te dzikie i piękne góry przyciągają każdego roku wielu śmiałków i amatorów mocnych wrażeń. Zobaczymy, jak Bear Gryll uprawia wspinaczkę po tutejszych urwistych zboczach i lata na spadochronie.