Częstotliwość (1)

Częstotliwość (1)

(Frequency: Pilot)

serial SF USA 2016   od 12 lat
Występują:Peyton List, Riley Smith, Devin Kelley, Mekhi Phifer
Reżyseria:Brad Anderson
W skrócie:Sullivan pracuje w policji. Odkrywa, że przez radio może skontaktować się ze zmarłym ponad 20 lat temu ojcem. Przestrzega go przed rychłą śmiercią, przez co ingeruje w przeszłość i teraźniejszość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykański serial s.f. zainspirowany nakręconym w 2000 roku filmem Gregory'ego Hoblita o takim samym tytule. Rok 2016. Detektyw Raimy Sullivan (Peyton List) odkrywa, że dzięki domowej radiostacji może nawiązać kontakt ze zmarłym w 1995 roku ojcem, Frankiem Sullivanem (Riley Smith). Kobieta chce zmienić los rodzica, ale wywołując efekt motyla, doprowadza do wielu nieprzewidzianych zdarzeń. By naprawić krzywdy, musi rozwikłać sprawę popełnionego przed laty morderstwa. W 2017 roku serial otrzymał nominację do Kryształowej Statuetki jako ulubiony nowy serial dramatyczny.

W tym odcinku

Detektyw Raimy Sullivan pracuje w nowojorskiej policji. Odkrywa, że przez radio może skontaktować się ze zmarłym ponad dwadzieścia lat temu ojcem. Przestrzega go przed rychłą śmiercią, przez co ingeruje w przeszłość. Frank ocala życie, ale teraźniejszość diametralnie się zmienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)