Czarne lustro 2 (1/3)

Czarne lustro 2 (1/3)

(Black Mirror: The Entire History of You)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2013   od 16 lat
Występują:Toby Kebbell, Tom Cullen, Jodie Whittaker, Amy Beth Hayes
Reżyseria:Brian Welsh
W skrócie:Liam podejrzewa żonę o zdradę. Jego przypuszczenia się potwierdzają. Zmusza kochanka żony do wymazania z pamięci jej i wspomnień romansu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Karykaturalny obraz negatywnych skutków rozwoju cywilizacji. Każda z historii prezentuje inny problem społeczno-obyczajowy osadzony w różnej perspektywie czasowej. W serialu zostaje poruszony m.in. zgubny wpływ nowych technologii na życie osobiste, czy podporządkowanie egzystencji regułom telewizji i portali społecznościowych.

W tym odcinku

Przyszłość. Wczepione w ciała czipy zapamiętują wszystkie wykonane przez ludzi czynności oraz widziane obrazy. Urządzenia umożliwiają właścicielom odtworzenie wydarzeń z przeszłości. W takim właśnie świecie żyją młody prawnik Liam (Toby Kebbell) i jego żona Ffion (Jodie Whittaker). Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że ukochana nie dochowuje mu wierności i ma romans ze spotkanym na przyjęciu Jonasem (Tom Cullen). Po obejrzeniu nagrania z czipu jego przypuszczenia okazują się prawdziwe. Liam usiłuje za wszelką cenę poznać szczegóły związku pary kochanków. Następnie zmusza Jonasa do tego, by wymazał z pamięci Ffion wspomnienia dotyczące rywala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)