Czarna lista: Odkupienie (3)

Czarna lista: Odkupienie (3)

(The Blacklist: Redemption: Independence, U.S.A.)

serial akcji USA 2017   od 16 lat
Występują:Ryan Eggold, Famke Janssen, Edi Gathegi, Tawny Cypress
Reżyseria:Jon Bokenkamp
W skrócie:Amerykański dziennikarz będący znajomym Scottie zostaje niesłusznie aresztowany za szpiegostwo. Jego życie jest zagrożone. Zespół Halcyon stara się odbić reportera, zanim będzie za późno na ratunek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spin-off amerykańskiego serialu NBC "Czarna lista" opowiadającego o jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów, Raymondzie "Redzie" Reddingtonie, który sam oddał się w ręce służb bezpieczeństwa. Fabuła nowej odsłony serialu skupia się na elitarnej grupie najemników, którzy znaleźli się na słynnej czarnej liście Reda. Wspólnie angażują się w rozwikłanie kryminalnych zagadek. Tak chcą odkupić swoje winy z przeszłości. Głównym bohaterem jest tajny agent Tom Keen (Ryan Eggold) - aktor gra także w serialu "Czarna lista". W skład grupy wchodzą: przeciwnik Toma, Matias Solomon (Edi Gathegi), Nez Rowan (Tawny Cypress) i haker, Dumont (Adrian Martinez). Nad wszystkim czuwa Susan "Scottie" Hargrave (Famke Janssen), błyskotliwa szefowa organizacji najemników zajmującej się sprawami uznawanymi za zbyt niebezpieczne przez agencje rządowe.

W tym odcinku

Amerykański dziennikarz i zarazem bliski znajomy Scottie zostaje niesłusznie aresztowany za szpiegowsko w niebezpiecznym kraju. Zespół Halcyon stara się odbić reportera, zanim będzie za późno na ratunek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także