Czarna dziura

3.0/10

(The Black Hole)

DRAMAT SF USA 2006   od 12 lat
Występują:Kristy Swanson, Judd Nelson, David Selby, Heather Dawn
Reżyseria:Tibor Takács
W skrócie:Miastem wstrząsa seria eksplozji. To nieudane eksperymenty badaczy zjawiska czarnej dziury. Trzęsienie ziemi obraca miasto w ruinę.
Telewizyjna bzdura: w wyniku nieudanego eksperymentu jądrowego tworzy się czarna dziura, przez którą przedziera się okrutne monstrum siejące postrach na Ziemi. Murowana strata czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 grudnia
za 3 dni
18:00 Filmbox Action
środa, 20 grudnia
za 4 dni
7:40 Filmbox Action
czwartek, 21 grudnia
za 5 dni
14:30 Filmbox Action
poniedziałek, 25 grudnia
za 9 dni
17:50 Filmbox Action
środa, 27 grudnia
za 11 dni
4:55 Filmbox Action
środa, 27 grudnia
za 11 dni
19:30 Filmbox Action
piątek, 29 grudnia
za 13 dni
18:00 Filmbox Action

Opis

Saint Louis. Wczesnym rankiem miastem wstrząsa seria silnych eksplozji. Za tajemniczymi wybuchami stoją nieudane eksperymenty lokalnych naukowców, którzy zajmują się badaniem zjawiska czarnej dziury. Jeszcze tego samego dnia potężne trzęsienie ziemi obraca miasto w ruinę, a wytworzona wirująca otchłań wciąga jego mieszkańców. Ocalałych ogarnia panika, a wszędzie zapanowuje chaos. Władze zarządzają przymusową ewakuację. Tymczasem na miejsce tragedii zostaje wysłane wojsko pod dowództwem generała Rykera (David Selby). Żołnierze zamierzają użyć broni nuklearnej w celu zażegnania niebezpieczeństwa. Naukowiec Eric Bryce (Judd Nelson) i jego asystentka Shannon (Kristy Swanson) jako jedyni zdają się racjonalnie podchodzić do problemu. Muszą oni jak najszybciej znaleźć sposób na opanowanie sytuacji i zapobiegnięcie katastrofie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także