Cudowne lata 2: Steady as She Goes (4)

Cudowne lata 2: Steady as She Goes (4)

(The Wonder Years: Steady as She Goes)

serial obyczajowy USA 1989
Występują:Fred Savage, Josh Saviano, Danica McKellar, Alley Mills
Reżyseria:Steve Miner
W skrócie:Kevin nadal stara się zdobyć serce Winnie. Jest zrozpaczony, ponieważ Winnie nie zwraca na niego uwagi. Dodatkowo przygnębia go świadomość, że nawet jego przyjaciel Paul ma dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 23 grudnia
za 10 dni
14:30 Comedy Central Family

Opis

Wspólnie z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi przenosimy się do Ameryki lat 60. Dorosły Kevin zza kadru opowiada zabawne, ale też wzruszające historie z czasów swojej wczesnej młodości. Towarzyszymy dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Jesteśmy świadkami jego życiowych porażek, ale też możemy się cieszyć z jego zwycięstw. Poznamy rodzinę Kevina, jego najlepszego przyjaciela, Paula, oraz uroczą dziewczynę mieszkającą po sąsiedzku, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

W tym odcinku

Kevin nadal stara się zdobyć serce Winnie. Jest zrozpaczony, ponieważ mimo wielu wysiłków, dziewczyna nie zwraca na niego uwagi. W jeszcze większe przygnębienie wprawia go świadomość, że nawet jego przyjaciel Paul ma dziewczynę, Carlę Healey. W końcu Kevin postanawia wywołać u Winnie zazdrość. Zostaje chłopakiem Becky Slater.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także