Cudowne lata 2: Heart of Darkness (7)

Cudowne lata 2: Heart of Darkness (7)

(The Wonder Years: Heart of Darkness)

serial obyczajowy USA 1988
Występują:Fred Savage, Josh Saviano, Danica McKellar, Alley Mills
Reżyseria:Steve Miner
W skrócie:Kevin i Paul zaprzyjaźniają się z Garym Cosayem. Wzbudza on powszechne zainteresowanie uczniów, ponieważ ma na swoim koncie kilka wybryków. Kevin stara się zwrócić na siebie uwagę Winnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wspólnie z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi przenosimy się do Ameryki lat 60. Dorosły Kevin zza kadru opowiada zabawne, ale też wzruszające historie z czasów swojej wczesnej młodości. Towarzyszymy dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Jesteśmy świadkami jego życiowych porażek, ale też możemy się cieszyć z jego zwycięstw. Poznamy rodzinę Kevina, jego najlepszego przyjaciela, Paula, oraz uroczą dziewczynę mieszkającą po sąsiedzku, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

W tym odcinku

Kevin i Paul zaprzyjaźniają się z pewnym chłopakiem, Garym Cosayem. Wzbudza on powszechne zainteresowanie uczniów, ponieważ ma już na swoim koncie kilka wybryków, m.in. palenie papierosów i picie alkoholu. Kevin stara się również zwrócić na siebie uwagę Winnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także