Conan (7)

Conan (7)

(Conan: The Three Virgins)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Charles Bail, Martin Denning
W skrócie:Conan wraz z przyjaciółmi poszukuje Karelli i bandytów. W trakcie podróży zostaje zaatakowany, a jego towarzysze trafiają do niewoli. Zostają porwani przez handlarzy niewolników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 24 grudnia
za 11 dni
13:30 AXN Black

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan poszukuje wraz z przyjaciółmi Karelli i bandytów. W trakcie podróży zostaje zaatakowany, a jego towarzysze wędrówki trafiają do niewoli. Zostają oni porwani przez handlarzy niewolników dowodzonych przez olbrzymiego Moga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także