Conan (4)

Conan (4)

(Conan: The Siege of Ahl Sohn-Bar)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Charles Bail, Martin Denning
W skrócie:Conan i jego wspólnicy, uciekając przed Hissahem Zuhlem, skrywają się w wiosce Ahl Sohn-Bar. Ratują tam kobietę, ofiarę smoka. Ostatecznie mieszkańcy wioski wydają Conana w ręce wroga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 23 grudnia
za 9 dni
15:30 AXN Black

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan i jego wspólnicy uciekając przed Hissahem Zuhlem skrywają się w wiosce Ahl Sohn-Bar. Ratują tam piękną kobietę, która stała się ofiarą smoka. Początkowo mieszkańcy wioski traktują przybyszy niezwykle przychylnie, gdy jednak czarnoksiężnik wysyła przeciwko nim swoją armię, tubylcy, w obawie o własne życie, wydają Conana w ręce wroga. W czasie walki Conan dowiaduje się też prawdy o uratowanej kobiecie. Okazuje się, że w rzeczywistości jest ona potomkinią potwora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także