Conan (3)

Conan (3)

(Conan: Lair of the Beastmen)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Charles Bail, Martin Denning
W skrócie:Conan zostaje przez zwierzoczłowieka porwany do jego kryjówki, w której przebywa kilkudziesięciu niewolników, wcale nie pragnących wolności. Wyjątek stanowi jedynie piękna Arali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan zostaje napadnięty przez zwierzoczłowieka i porwany do jego kryjówki, w której przebywa kilkudziesięciu niewolników ludzkiej rasy. Ze zdumieniem odkrywa, że współtowarzysze niewoli są bardzo zdemoralizowani: nie ma w nich woli nie walki, nie pragną też wydostać się z niewoli. Wyjątek stanowi jedynie piękna Arali. Wspólnie z nią Conan próbuje namówić pozostałych, aby wszczęli rebelię i stanęli do walki ze zwierzoczłowiekiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)