Conan (2)

Conan (2)

(Conan: Heart of the Elephant, The: Part 2)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Charles Bail, Martin Denning
W skrócie:Conan chce stworzyć armię do walki z Hissahem Zuhlą. Wierzy, że spełni się starożytna przepowiednia - przy pomocy miecza z Atlantydy zgładzi czarnoksiężnika i zasiądzie na tronie Cymerii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan pragnie stworzyć armię, która potrafiłaby stanąć do walki z Hissahem Zuhlą. Wierzy, że wspólnie z przyjaciółmi mogą sprawić, że spełni się starożytna atlantydzka przepowiednia. Zgodnie z nią Conan miałby zgładzić czarnoksiężnika przy pomocy miecza z Atlantydy, a następnie samemu zasiąść na tronie Cymerii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)