Conan (12)

Conan (12)

(Conan: Homecoming)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
W skrócie:Conan z przyjaciółmi przemierza rodzinną krainę Bayu. Wojownik sądzi, że chłopak będzie chciał odwiedzić swoją wioskę. Jednak Bayu wyznaje, że nie ma czego szukać w rodzinnych stronach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 10 dni
17:15 AXN Black
środa, 30 października
za 11 dni
7:50 AXN Black
środa, 30 października
za 11 dni
12:35 AXN Black

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan i jego przyjaciele przemierzają rodzinną krainę Bayu. Wojownik sądzi, że chłopak będzie chciał odwiedzić swoją wioskę. Jednak Bayu wyznaje, że nie ma czego szukać w rodzinnych stronach, gdyż nikt go tam nie ceni. Conan pragnie pomóc przyjacielowi naprawić błędy, które sprawiły, że społeczność odwróciła się od niego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także