Conan (11)

Conan (11)

(Conan: Amazon Woman)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
W skrócie:Conan ratuje Aurę przed bandytami, którzy napadli na nią i próbowali odebrać przebywające pod jej opieką dziecko. Kobieta musi oddać chłopca jego ojcu. Conan zamierza jej pomóc w tej misji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan ratuje piękną Amazonkę Aurę przed bandytami, którzy napadli na nią i próbowali odebrać oddane jej pod opiekę dziecko. Kobieta ma za zadanie oddać chłopca jego ojcu Pradzie - prawowitemu następny tronu przejętego przez jego brata Zorgę. Gdy Conan dowiaduje się, że Zorga to jeden z uczniów Hissaha Zula natychmiast zgadza się pomóc młodej kobiecie w wypełnieniu jej misji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także