Cofnij czas (4)

Cofnij czas (4)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:47-letni Mariusz ma problem z olbrzymim brzuchem, który przeszkadza mu w wykonywaniu codziennych czynności. Mężczyzna uwielbia jeść. Partnerka Marta nie pomaga mu w przestrzeganiu diety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 27 września
za 5 dni
11:00 TVN

Opis

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe nawyki doprowadzają zdrowie do ruiny. Program pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swego życia. Uczestnicy zrozumieli, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im choroba lub nawet śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów. W programie nie zabraknie prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków.

47-letni Mariusz ma problem z olbrzymim brzuchem, który przeszkadza mu w wykonywaniu codziennych czynności. Mężczyzna uwielbia wszystkie kuchnie świata i zdecydowanie od nich nie stroni. Partnerka Marta nie pomaga mu w przestrzeganiu diety, ponieważ jest wyjątkowo utalentowaną kucharką. Mariusz zgłosił się o pomoc do dr. Kielara, ponieważ jego otyłość zaczyna być dla niego bardzo uciążliwa. Mężczyzna ma świadomość, że to ostatni moment na wprowadzenie radykalnych zmian. Liczy na pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Nie przewidział jednak, że będzie potrzebował pomocy w walce z poważną chorobą. Po usłyszeniu diagnozy mężczyzna i jego partnerka są zdruzgotani.

Zobacz także