Co niesie życie

Co niesie życie

7.0/10 6.6/10

(Ordinary Miracles)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2005
Występują:Jaclyn Smith, Lyndsy Fonseca, Sarah Aldrich, Ina Barron
Reżyseria:Michael Switzer
W skrócie:Kay orzeka w sprawie małżeństwa, które zrzeka się adoptowanej córki. Opiekuje się nią Kay. Sally ją okrada, a Kay udaje, że tego nie widzi.
Jaclyn Smith jako sędzia sądu rodzinnego, która przejmuje opiekę prawną nad zbuntowaną szesnastolatką bez rodziców i postanawia odnaleźć ojca dziewczyny - jedynego jej krewnego. Rutyna pod rozwagę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie zawodowe Kay Woodbury (Jaclyn Smith) jest pełne sukcesów. Pochłonięta całkowicie pracą pani sędzia nie myśli o sprawach osobistych. Jej małżeństwo z Davidem Woodburym (Corbin Bernsen) zakończyło się rozwodem. Mimo to utrzymuje przyjazne stosunki z byłym mężem. Nagła choroba ojca zmienia jednak jej postawę - Kay zaczyna doceniać inne wartości. Wkrótce sędzia Woodbury prowadzi sprawę małżeństwa, które zamierza zrzec się praw do opieki nad adoptowaną córką, sprawiającą poważne problemy wychowawcze. Odtrąconą przez kolejną zastępczą rodzinę Sally Powell (Lyndsy Fonseca) czeka dom poprawczy. Kay postanawia przez jakiś czas zaopiekować się dziewczyną. Przyjmuje ją pod swój dach, obdarzając pełnym zaufaniem. Jednak Sally okrada sędzię z kosztowności. Tymczasem pani Woodbury zdaje się nie dostrzegać karygodnych wybryków podopiecznej, widząc w niej wrażliwą, nieszczęśliwą dziewczynę, która potrzebuje wsparcia i zrozumienia. Ponadto w tajemnicy przed nią sędzia prowadzi prywatne śledztwo w sprawie rodziców dziewczyny. Wkrótce odnajduje jej naturalnego ojca. W roli opiekunki zbuntowanej Sally Jaclyn Smith. Aktorka była nominowana do Złotego Globu za kreację żony prezydenta w filmie "Jacqueline Bouvier Kennedy".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)