Ciężarówką po antypodach (8)

Ciężarówką po antypodach (8)

(Outback Truckers 4)

serial dokumentalny Australia   od 12 lat
W skrócie:Mackayowie wjeżdżają w zarośla. Robią wszystko, by uniknąć zniszczenia samochodu. Farrell staje przed nie lada wyzwaniem. Czeka go załadunek siana o rozmiarach przekraczających pojemność jego pojazdu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami serialu są kierowcy ciężarówek, kobiety i mężczyźni, którzy podróżują po Australii. Dla wielu z nich prowadzenie kolosalnych maszyn stało się sposobem na życie. Codziennie przejeżdżają setki, a nawet tysiące kilometrów, a ich praca bywa często bardzo niebezpieczna. Podczas podróżowania muszą stawiać czoła wielu problemom. Zdani tylko na siebie muszą radzić sobie z usterkami technicznymi, a także walczyć ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Kierowcom nie przeszkadza im, że większość życia spędzają w ciężarówce. Problemem są natomiast dla nich ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć ich wyboru.

W tym odcinku

Bracia Mackayowie wjeżdżają ciężarówką w przydrożne zarośla. Robią wszystko, by uniknąć zniszczenia samochodu. Z kolei kierowca Farrell staje przed nie lada wyzwaniem. Czeka go załadunek transportu siana o rozmiarach znacznie przekraczających pojemność jego pojazdu.

Zobacz także