Ciemna strona miasta (2)

Ciemna strona miasta (2)

serial dokumentalny Polska 2014   od 16 lat
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:Widzowie będą mogli zobaczyć, jak wygląda kradzież samochodu. Tajniki przestępczego fachu odsłoni były złodziej. Zdradzi on dlaczego w Niemczech kradnie się najlepiej i ile zarabia złodziej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Widzowie będą mogli zobaczyć, jak z bliska wygląda kradzież samochodu. Tajniki przestępczego fachu odsłoni były złodziej, tzw. mały świadek koronny. Były przestępca zdradzi m.in. dlaczego w Niemczech kradnie się najlepiej i ile zarabia złodziej samochodowy. Ekipa towarzyszy policjantom podczas operacji zatrzymania gangu złodziei samochodów z Wołomina.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także