Ciąża z zaskoczenia: Dziecko w misce

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko w misce

(I Didn't Know I Was Pregnant 4: Baby in the Bowl)

serial dokumentalny USA 2011   od 7 lat
W skrócie:Alicię prześladuje pech. Najpierw ledwo uszła z życiem z wypadku samochodowego. Teraz po 18 miesiącach od tamtych wydarzeń, dowiaduje się, że jest w ciąży, która zagraża jej zdrowiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Seria dokumentalna przedstawiająca kobiety, które nie były świadome faktu, że są w ciąży. W kolejnych odcinkach poznamy bohaterki, które swoje niespodziewane dzieci rodziły między innymi na podłodze w łazience czy nawet w sklepowej przymierzalni. W programach zobaczymy rekonstrukcje tych niespodziewanych porodów odbywających się w dość niecodziennych okolicznościach. Usłyszymy zwierzenia kobiet, które przez dziewięć miesięcy nie wiedziały, że noszą dziecko, a sam poród był dla nich kompletnym zaskoczeniem. Poznamy również zagrożenia, z którymi muszą się liczyć kobiety w tak wyjątkowej sytuacji i odmiennym stanie.

W tym odcinku

Alicię prześladuje pech. Najpierw ledwo uszła z życiem z wypadku samochodowego. Teraz po 18 miesiącach od tamtych wydarzeń, dowiaduje się, że jest w ciąży, która poważnie zagraża jej zdrowiu.

Zobacz także