Ciało niepedagogiczne: Komu bije dzwonek (7/10)

(Those Who Can't: For Whom The Bell's Tolls)

serial komediowy USA 2016
Występują:Adam Cayton-Holland, Benjamin Roy, Andrew Orvedahl, Maria Thayer
W skrócie:Nauczyciele przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu. Carson postanawia zwolnić tego z wykładowców, który już wcześniej się jej naraził. Shoemaker boryka się z problemami zdrowotnymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 kwietnia
za 3 dni
5:35 TNT

Opis

Zabawna opowieść o gronie pedagogicznym z Smoot High, w którym próżno szukać nauczycielskich talentów. Wykładowcy - Loren Payton (Adam Cayton-Holland), Billy Shoemaker (Benjamin Roy), Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) oraz bibliotekarka Abbey Logan (Maria Thayer) w najmniejszym stopniu nie są dla swoich wychowanków inspiracją i wsparciem, za to sami borykają się z mnóstwem problemów. W pracy nie mogą narzekać na nudę. Pomiędzy zajęciami organizują strajk, angażują się w plan odwetu na szkolnych chuliganach i walkę o prawidłowy przebieg szkolnej debaty. W serialu gościnnie wystąpią m.in. Sarah Michelle Gellar i Michael Madsen.

W tym odcinku

Nauczyciele przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu. Carson postanawia zwolnić tego z wykładowców, który już wcześniej się jej naraził. Shoemaker boryka się z problemami zdrowotnymi, a Loren musi działać szybko, jeśli chce za zachować twarz. Fairbell kolejny raz naraża się na śmieszność.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także