Chłopaki do wzięcia (7)

Chłopaki do wzięcia

odc. 7

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Lato się kończy. Aleks i Adam wyruszają w ostatnią podróż łodzią. Mają nadzieję poznać atrakcyjne dziewczyny. Bogdan postanawia walczyć o własne szczęście. Prosi o pomoc siostrzeńca, Tomka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Lato zbliża się do końca. Aleks i Adam wyruszają w ostatnią podróż łodzią. Jak zawsze mają nadzieję, że podczas wyprawy uda im się poznać atrakcyjne dziewczyny. Bogdan postanawia powalczyć o własne szczęście. Prosi o pomoc siostrzeńca, Tomka. Razem zamierzają podrywać kobiety. "Bandziorek" rozmawia ze swoim przyjacielem Maćkiem o dziewczynach. Obaj zastanawiają się, czym można im zaimponować. Mariusz od lat bezskutecznie poszukuje kandydatki na żonę. W specjalnym zeszycie zapisuje kontakty z matrymonialnych anonsów.

Zobacz także