Chłopaki do wzięcia (35)

Chłopaki do wzięcia

odc. 35

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Bracia Łukasz i Sławek budują domy w okolicy. Ich praca jest wymagająca, więc nie mają wiele czasu na szukanie partnerek. Tymczasem do bezdomnego Jacka odezwała się kobieta z zagranicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Bracia Łukasz i Sławek budują domy w okolicy. Ich praca jest wymagająca, więc nie mają zbyt wiele czasu na szukanie partnerek. Jednak nie zaprzepaszczają nadarzającej się okazji. Z kolei do bezdomnego Jacka odezwała się kobieta z zagranicy. Może okazać się tę jedyną, więc Jacek musi podtrzymać z nią kontakt. Andrzej jest szczęśliwy w związku z Basią i snuje plany na przyszłość. Tymczasem Alex w końcu odkryje swoją prawdziwą twarz.

Zobacz także