Chłopaki do wzięcia (34)

Chłopaki do wzięcia

odc. 34

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Pan Jacek często spotyka na swojej drodze kandydatki na żonę. Kobiety poznaje dzięki ogłoszeniu matrymonialnemu. Łukasz i jego brat mają trudności ze znalezieniem partnerki na całe życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Pan Jacek często spotyka na swojej drodze kandydatki na żonę. Oczywiście, podobnie jak wszystkie poprzednie, tę ostatnią również poznał dzięki ogłoszeniu matrymonialnemu. Nowi bohaterowie Łukasz i jego brat pochodzą z małopolskiej wsi. Chociaż w regionie nie brakuje panien, to znalezienie kobiety na całe życie nie jest prostym zadaniem. Z kolei Ryszard się uspokoił. Zamienił spotkania z kolegami przy alkoholu i kłopoty z wyjściem na prosto na robótki ręczne i inne atrakcje wspierające rozwój duchowy. Natomiast Jarek rozpamiętuje chwile spędzone z kobietą, która ostatnio zwróciła na niego uwagę.

Zobacz także