Chłopaki do wzięcia (33)

Chłopaki do wzięcia

odc. 33

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Tereska nie może pogodzić się z tym, co spotkało Ryśka. Jarek wciąż nie może poradzić sobie z nieudanym małżeństwem. Bliźniacy z Malborka pokłócili się z powodu swoich egzotycznych wybranek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 10 dni
18:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Pani Tereska nie może pogodzić się z tym, co spotkało Ryszarda. Tymczasem ogrodnik Jarek wciąż nie może poradzić sobie z nieudanym małżeństwem. Z kolei pan Stasio przeprowadza ostatni test, który odpowie na pytanie, czy Basia jest idealną kandydatką na synową. Pan Jacek, niezrażony niepowodzeniami, znowu zaczął umawiać się z kobietami z ogłoszeń matrymonialnych. Bliźniacy z Malborka pokłócili się z powodu swoich egzotycznych wybranek.

Zobacz także