Chłopaki do wzięcia (31)

Chłopaki do wzięcia

odc. 31

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Pan Jacek żyje wspomnieniami o dawnych partnerkach. Bliźniacy z Malborka podbijają wirtualne serca na portalach randkowych. Wojtek ma nadzieję, że wreszcie spotka idealną kobietę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Pan Jacek wciąż żyje wspomnieniami dawnych związków i nie opuszczają go myśli o dawnych partnerkach. Tymczasem bliźniacy z Malborka podbijają wirtualne serca na portalach randkowych. Z kolei Wojtek i pan Stasio mają nadzieję, że nadchodzące miesiące przyniosą im długo oczekiwaną zmianę w życiu - wreszcie spotkają kobietę swojego życia. Widzowie dowiedzą się również, dlaczego Ryszardowi wciąż udaje się uniknąć więzienia.

Zobacz także