Chirurdzy 4 (7)

Chirurdzy

sezon 4 odc. 7

(Grey's Anatomy 4: Physical Attraction... Chemical Reaction)

serial obyczajowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Jeffrey Melman
W skrócie:Meredith jest zła na Aleksa. George i Izzie są sobą coraz bardziej rozczarowani. Cristina liczyła na dyżur na kardiochirurgii, ale zastępuje ją Meredith.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje życie zawodowe i prywatne grupy młodych lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Razem przeżywają sukcesy i porażki. Cristina Yang (Sandra Oh), George O'Malley (T.R. Knight), Isobel "Izzie" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo) na co dzień muszą podejmować trudne decyzje.

W tym odcinku

Meredith jest zła na Aleksa, że sypiał z Lexie w jej domu. George i Izzie każdą wolną chwilę spędzają w sypialni, ale oboje są coraz bardziej rozczarowani. Cristinę czeka w szpitalu rozczarowanie - ambitna lekarka była przekonana, że będzie miała tygodniowy dyżur na kardiochirurgii, ale nowa szefowa oddziału, dr Erica Hahn, zastępuję ją Meredith. Tymczasem na ostry dyżur zgłasza się młoda kobieta, której dziecko mogło ulec groźnemu urazowi. Gdy lekarze walczą o jego życie, matka dziewczynki mdleje. Badania wykazują, że ma ona złamane żebra. Problemy z oddychaniem pogłębiają się i w stanie krytycznym trafia na salę operacyjną. Mąż kobiety jest załamany. Okazuje się, że niedawno adoptowali córeczkę i obawia się, że sam nie poradzi sobie z małym dzieckiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)