Chirurdzy 4 (6)

Chirurdzy

sezon 4 odc. 6

(Grey's Anatomy 4: Kung Fu Fighting)

serial obyczajowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Tom Verica
W skrócie:Dr Webber rozstał się z żoną, więc Derek pozwala ordynatorowi zamieszkać u siebie i proponuje męski wieczór. Dr Erica Hahn już pierwszego dnia pracy wdaje się w konflikt z Cristiną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje życie zawodowe i prywatne grupy młodych lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Razem przeżywają sukcesy i porażki. Cristina Yang (Sandra Oh), George O'Malley (T.R. Knight), Isobel "Izzie" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo) na co dzień muszą podejmować trudne decyzje.

W tym odcinku

Dr Webber rozstał się z żoną, więc Derek pozwala ordynatorowi zamieszkać u siebie i proponuje zorganizowanie męskiego wieczoru. Zaproszenie na imprezę przyjmuje także Mark. Podczas pierwszego dnia pracy na oddziale dr Erica Hahn wdaje się w konflikt z Cristiną. Na ostry dyżur trafiają dwie młode kobiety, które doznały poważnych urazów, wyrywając sobie wzajemnie suknię ślubną. Na oddział trafia także młody mężczyzna, któremu podczas skoku z dużej wysokości nie otworzył się spadochron. Izzie opiekuje się ornitologiem, który ma poważną wadę serca i wymaga natychmiastowej operacji, ale jest uczulony na leki znieczulające.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)