Chirurdzy 4 (5)

Chirurdzy

sezon 4 odc. 5

(Grey's Anatomy 4: Haunt You Every Day)

serial obyczajowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Bethany Rooney
W skrócie:Meredith po śmierci matki prześladują koszmary. Miranda przyjmuje pacjenta, który chce amputować sobie zdrową stopę. Nikt jednak nie chce podjąć się operacji...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje życie zawodowe i prywatne grupy młodych lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Razem przeżywają sukcesy i porażki. Cristina Yang (Sandra Oh), George O'Malley (T.R. Knight), Isobel "Izzie" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo) na co dzień muszą podejmować trudne decyzje.

W tym odcinku

Meredith po śmierci matki prześladują koszmary nocne. Miranda przyjmuje na izbę przyjęć pacjenta, który chce amputować sobie zdrową stopę. Żaden chirurg nie chce podjąć się operacji, ale mężczyzna okazuje się wyjątkowo przedsiębiorczy i zdesperowany... Do dr Sloana zgłasza się chłopiec ze zdeformowanymi uszami. Jego matka nie jest w stanie pokryć kosztów operacji plastycznej. Meredith oferuje pomoc w zorganizowaniu akcji charytatywnej. Na oddziale pojawia się Rebecca. Izzie przeprasza Callie za swoje zachowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)