Chirurdzy 4 (4)

Chirurdzy

sezon 4 odc. 4

(Grey's Anatomy 4: The Heart of the Matter)

serial obyczajowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Callie wybacza George'owi zdradę. Do szpitala trafiają pacjenci wymagający natychmiastowej pomocy. Derek, Cristina i Lexie zajmują się przypadkiem młodego zawodnika z kontuzją kręgosłupa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje życie zawodowe i prywatne grupy młodych lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Razem przeżywają sukcesy i porażki. Cristina Yang (Sandra Oh), George O'Malley (T.R. Knight), Isobel "Izzie" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo) na co dzień muszą podejmować trudne decyzje.

W tym odcinku

Callie wybacza George'owi zdradę i postanawia spotkać się z Izzie. Meredith i Derek wybierają się na wspólny weekend za miasto. Tymczasem do szpitala trafiają pacjenci wymagający natychmiastowej pomocy. Derek, Cristina oraz Lexie zajmują się przypadkiem nastoletniego zawodnika, który uległ poważnej kontuzji kręgosłupa podczas meczu i grozi mu paraliż. Ojciec chłopaka - i zarazem trener jego drużyny - nadal jednak ma uwagi do jego gry... Dr Shepherd staje w obronie stażystki dręczonej przez dr Yang. Na izbę przyjęć trafia młoda pacjentka, która doznała z pozoru niegroźnego wypadku podczas ćwiczeń. Jej stan bada dr Bailey. Adele żąda od Webbera, by ratował życie ich kuzynki, która od dzieciństwa cierpi z powodu choroby nowotworowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)