Chirurdzy 4 (3)

Chirurdzy

sezon 4 odc. 3

(Grey's Anatomy 4: Let the Truth Sting)

serial obyczajowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Daniel Minahan
W skrócie:Meredith spotyka się z Derekiem, co ukrywa przed Cristiną, smutną po rozstaniu z Prestonem. Na oddziale pojawia się nowy stażysta, dr Shales. Będzie pracował w zespole Alexa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje życie zawodowe i prywatne grupy młodych lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Razem przeżywają sukcesy i porażki. Cristina Yang (Sandra Oh), George O'Malley (T.R. Knight), Isobel "Izzie" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo) na co dzień muszą podejmować trudne decyzje.

W tym odcinku

Meredith spotyka się z Derekiem, ale ukrywa to przed Cristiną, która wciąż nie może sobie poradzić po rozstaniu z Prestonem. Na oddziale pojawia się nowy stażysta, dr Norman Shales. Zostaje przydzielony do zespołu Alexa. Do szpitala trafia kobieta, u której lekarze stwierdzają nowotwór języka. Webber i Sloan decydują się na eksperymentalny zabieg. Izzie i jej stażyści zajmują się staruszkiem, który budzi się po trzystu dniach śpiączki. Jak na osobę, która przespała taki okres czasu, starszy mężczyzna okazuje się doskonale poinformowany o stosunkach panujących na oddziale...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)