Chirurdzy 3 (24)

Chirurdzy

sezon 3 odc. 24

(Grey's Anatomy 3: Testing 1-2-3)

serial obyczajowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
W skrócie:Callie upewnia się wswych podejrzeniach. Alex odkrywa, że Ava go okłamała. Thatcher Grey obwinia Meredith o śmierć swojej żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze ze szpitala Seattle Grace codziennie podejmują decyzje, które mogą zaważyć na życiu innych. Odkrywają też, że zarówno w medycynie jak i w życiu osobistym nic nie jest jednoznaczne, a świat nie jest czarno-biały.

W tym odcinku

Callie coraz bardziej upewnia się w swoich podejrzeniach dotyczących Izzie i George'a. Rozczarowany Alex odkrywa, że Ava go okłamała. Kobieta odzyskała pamięć, nie chce jednak wracać do swojego poprzedniego życia. Thatcher Grey obwinia Meredith o śmierć swojej żony. Trudno jej skoncentrować się więc na przygotowaniach do zbliżającego się egzaminu. Także pozostali stażyści wydają się bardziej zajęci innymi problemami. Zaprzyjaźniony barman Jeremy i jego partner proszą Addison o pomoc. Chcą adoptować dziecko nastolatki, która ma wkrótce urodzić. Na oddział trafiają trzej amatorzy wspinaczki górskiej z poważnymi odmrożeniami. Ich dziwne zachowanie budzi zdziwienie lekarzy.

Występują (pokaż wszystkich)