Chirurdzy (156)

Chirurdzy (156)

(Grey's Anatomy 8: Heart-Shaped Box)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Jessica Yu
W skrócie:Do szpitala trafia Louise O'Malley, mama Georga. Potrzebuje pomocy po nieudanej operacji w innej klinice. Pojawienie się nowego pediatry wzbudza niepokój Arizony i Aleksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ósmym sezonie lekarzy ze szpitala Seattle Grace czekają kolejne poważne decyzje. Rozpoczyna się piąty rok rezydentury. Niektóre kariery będą miały okazję rozkwitnąć, inne stają pod znakiem zapytania. Meredith musi ponieść konsekwencje ingerowania w wyniki badań klinicznych, które prowadził przed Derek. April stara się podołać funkcji szefa rezydentów. Tymczasem Cristina i Owen stają przed nowymi dylematami, gdy kobieta zachodzi w ciążę.

W tym odcinku

Do szpitala trafia Louise O'Malley, mama Georga. Kobieta potrzebuje pomocy po nieudanej operacji, której dokonano w innej klinice. Rezydenci są zafascynowani sercem, które po pobraniu od dawcy zostało zamknięte w specjalnej maszynie, podtrzymującej jego bicie. Pojawienie się nowego pediatry wzbudza niepokój Arizony i Aleksa. Jackson cały czas się zastanawia, co łączy Lexie i Marka. Między Henrym i Teddym dochodzi do pierwszej małżeńskiej sprzeczki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także