Cena miłości (55/114)

Cena miłości (55/114)

(Ask ve ceza)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Murat Yildirim, Nurgül Yesilçay, Tomris Incer, Feride Çetin
W skrócie:Sawasz po pogrzebie wraca do Stambułu. Jasemin spotyka Nazan u Bory. Wywiązuje się awantura. Jasemin mówi Baldarowi o ich związku. Sawasz przekonuje ukochaną, że nie zdradził jej z Pelin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia tureckiej rodziny uwikłanej w handel narkotykami. Po tragicznej śmierci brata Kemala Sawasz (Murat Yildirim) na stanąć na czele klanu. Nie wie, że fortuna pochodzi z nielegalnego źródła. Dodatkowo zgodnie z turecką tradycją ma poślubić wdowę po Kemalu, Cziczek (Feride Çetin). Dla chłopaka, który skończył studia w USA i poznał zachodnią kulturę jest to nie do przyjęcia. Tym bardziej, że wcześniej poznał dziewczynę Jasemin (Nurgül Yesilçay), która wydała mu się interesująca.

W tym odcinku

Sawasz po pogrzebie zostawia Cziczek samą i wraca do Stambułu. Jasemin jedzie rozmówić się z Borą i spotyka u niego Nazan. Wywiązuje się awantura. Jasemin mówi Baldarowi o ich związku. Sawasz przekonuje ukochaną, że nie zdradził jej z Pelin. Później wraca do firmy. Daje u siebie posadę Hakanowi, przyjacielowi z dawnych lat.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także