Cena miłości (26/113)

Cena miłości (26/113)

(Ask ve ceza)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Murat Yildirim, Nurgül Yesilçay, Tomris Incer, Feride Çetin
W skrócie:Firma inwestycyjna, której Bora powierzył pieniądze agencji reklamowej, zbankrutowała. Mężczyzna znika bez śladu. Derja informuje Sevgi, że Azra symulowała chorobę, żeby nie stracić pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia tureckiej rodziny uwikłanej w handel narkotykami. Po tragicznej śmierci brata Kemala Sawasz (Murat Yildirim) na stanąć na czele klanu. Nie wie, że fortuna pochodzi z nielegalnego źródła. Dodatkowo zgodnie z turecką tradycją ma poślubić wdowę po Kemalu, Cziczek (Feride Çetin). Dla chłopaka, który skończył studia w USA i poznał zachodnią kulturę jest to nie do przyjęcia. Tym bardziej, że wcześniej poznał dziewczynę Jasemin (Nurgül Yesilça), która wydała mu się interesująca.

W tym odcinku

Firma inwestycyjna, której Bora powierzył pieniądze agencji reklamowej, zbankrutowała. Mężczyzna znika bez śladu, a przedsiębiorstwo popada w kłopoty finansowe. Derja informuje Sevgi, że Azra symulowała chorobę, żeby nie stracić pracy. Rodzice Cziczek kupują dom w Stambule. Nazan rozpoczyna kurs prawa jazdy. Wyznaje żonie Sawasza, że jest zakochana w Borze. Mehmet dostaje pracę w agencji Jasemin. Ahmet nasyła bandytów, którzy ostrzeliwują dom Baldarów.

Występują (pokaż wszystkich)