Cena miłości (13/114)

Cena miłości (13/114)

(Ask ve ceza)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Murat Yildirim, Nurgül Yesilçay, Tomris Incer, Feride Çetin
W skrócie:Jasemin spotyka się z Sawaszem na osobności. Odrzuca jego uczucie, twierdząc, że nie obdarzy już zaufaniem żadnego mężczyzny. Sawasz proponuje Nazan pracę. Pala i Szahnur są oburzeni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia tureckiej rodziny uwikłanej w handel narkotykami. Po tragicznej śmierci brata Kemala Sawasz (Murat Yildirim) na stanąć na czele klanu. Nie wie, że fortuna pochodzi z nielegalnego źródła. Dodatkowo zgodnie z turecką tradycją ma poślubić wdowę po Kemalu, Cziczek (Feride Çetin). Dla chłopaka, który skończył studia w USA i poznał zachodnią kulturę jest to nie do przyjęcia. Tym bardziej, że wcześniej poznał dziewczynę Jasemin (Nurgül Yesilça), która wydała mu się interesująca.

W tym odcinku

Jasemin spotyka się z Sawaszem na osobności. Chce odzyskać wisiorek, ale mężczyzna się nie zgadza i wyznaje jej miłość. Ona jednak odrzuca jego uczucie, twierdząc, że nie obdarzy już zaufaniem żadnego mężczyzny. Sawasz zaprasza Nazan do firmy i proponuje jej pracę. Pala i Szahnur są oburzeni. Pala chce storpedować przyznanie subwencji dla swej firmy. Tymczasem Sawasz uzależnia współpracę z agencją XL od uczestnictwa w projekcie Jasemin. Ona z kolei coraz bardziej tęskni za synkiem, którego zostawiła w Bodrumie ze swoją mamą.

Występują (pokaż wszystkich)