Castle: Koledzy z firmy (3)

Castle: Koledzy z firmy (3)

7.6/10

(Castle: Hedge Fund Homeboys)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Ruben Santiago-Hudson
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:W łódce w Central Parku znalezione zostają zwłoki nastolatka. Castle i Kate prowadzą śledztwo. Przyjaciele chłopca robią wszystko, aby im w tym przeszkodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 lutego
za 3 dni
13:35 Stopklatka TV
poniedziałek, 25 lutego
za 6 dni
11:15 Stopklatka TV

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

W łódce w nowojorskim Central Parku zostaje znalezione ciało studenta, Donny'ego Kendalla. Castle i Beckett przesłuchują znajomych chłopaka. Przyjaciele zmarłego robią wszystko, by przeszkodzić im w prowadzeniu śledztwa. Kryją siebie nawzajem i wprowadzają w błąd śledczych. W czasie indywidualnych przesłuchań szokująca prawda powoli wychodzi na jaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także