Castle: Koledzy z firmy (3)

Castle: Koledzy z firmy (3)

7.6/10

(Castle: Hedge Fund Homeboys)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Ruben Santiago-Hudson
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:W łódce w Central Parku znalezione zostają zwłoki nastolatka. Castle i Kate prowadzą śledztwo. Przyjaciele chłopca robią wszystko, aby im w tym przeszkodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

W łódce w nowojorskim Central Parku zostaje znalezione ciało studenta, Donny'ego Kendalla. Castle i Beckett przesłuchują znajomych chłopaka. Przyjaciele zmarłego robią wszystko, by przeszkodzić im w prowadzeniu śledztwa. Kryją siebie nawzajem i wprowadzają w błąd śledczych. W czasie indywidualnych przesłuchań szokująca prawda powoli wychodzi na jaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)