Castle 4: Wielka głowa (3)

Castle 4: Wielka głowa (3)

7.6/10

(Castle: Head Case)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Jon Huertas, Seamus Dever
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Castle i Beckett badają zalane krwią miejsce zbrodni, na którym brakuje ofiary. Alexis otrzymuje wieści ze Stanfordu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny autor kryminałów Richard Castle (Nathan Fillion) odkrywa, że seryjny morderca imituje wątki z jego powieści. Pisarz zostaje poproszony o pomoc w tej sprawie. Wkrótce zaczyna uczestniczyć w dochodzeniach prowadzonych przez wydział zabójstw nowojorskiej policji. Castle okazuje się "równym facetem" i zyskuje sobie przychylność męskiej części zespołu. Niestety, współpraca z kierującą grupą detektyw Kate Beckett (Stana Katic) nie zawsze mu się dobrze układa. Tym razem Beckett i Castle próbuje namierzyć jej niedoszłego zabójcę. Szukają też seryjnego mordercy sprzed lat i prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, popełnionego przy użyciu dawnej broni policyjnej, skradzionej przez 3XK.

W tym odcinku

Beckett i towarzyszący jej Castle pracują nad kolejną sprawą morderstwa. Jednak jest to inne śledztwo niż zazwyczaj, ponieważ brakuje ofiary. Na miejscu zbrodni zastają jedynie kałuże krwi i kilka drobnych śladów. Tymczasem Alexis dowiaduję się, że nie została przyjęta na uczelnię w Stanford. Ta wiadomość całkowicie rujnuje jej plany życiowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)