Castle 4: Bohaterowie i złoczyńcy (2)

Castle 4: Bohaterowie i złoczyńcy (2)

7.6/10

(Castle: Heroes and Villains)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Jon Huertas, Seamus Dever
Reżyseria:Jeff Bleckner
W skrócie:Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie byłego więźnia, zabitego w jednej z alej miasta. Są przekonani, że mordercą jest członek straży obywatelskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny autor kryminałów Richard Castle (Nathan Fillion) odkrywa, że seryjny morderca imituje wątki z jego powieści. Pisarz zostaje poproszony o pomoc w tej sprawie. Wkrótce zaczyna uczestniczyć w dochodzeniach prowadzonych przez wydział zabójstw nowojorskiej policji. Castle okazuje się "równym facetem" i zyskuje sobie przychylność męskiej części zespołu. Niestety, współpraca z kierującą grupą detektyw Kate Beckett (Stana Katic) nie zawsze mu się dobrze układa. Tym razem Beckett i Castle próbuje namierzyć jej niedoszłego zabójcę. Szukają też seryjnego mordercy sprzed lat i prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, popełnionego przy użyciu dawnej broni policyjnej, skradzionej przez 3XK.

W tym odcinku

Zespół bada sprawę brutalnego zabójstwa znanego policji kryminalisty Tylera Farisa. Mężczyzna został przecięty na pół mieczem samurajskim. Śledztwo prowadzi w świat superbohaterów i komiksów. Tymczasem w domu Ricka powraca temat przeprowadzki Alexis na uniwersytet w Stanford. Castle jest pełen obaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)