Castle 2: Zabić posłańca (8)

Castle 2: Zabić posłańca (8)

7.6/10

(Castle: Kill the Messenger)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Molly C. Quinn, Stana Katic, Seamus Dever
Reżyseria:Jonathan Frakes
W skrócie:Castle i Beckett badają sprawę śmierci kuriera rowerowego. Odkrywają, że ma ona związek z prowadzonym przed laty śledztwem kapitana Montgomery'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 listopada
dziś
6:05 FOX

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Partnerką pisarza w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Becket (Stana Katic). Serial produkcji ABC Studios, w którym oprócz głównego wątku kryminalnego można znaleźć również elementy komediowe oraz romantyczne.

W tym odcinku

Castle i Beckett badają sprawę śmierci kuriera rowerowego. Niebawem odkrywają, że ma ona związek z prowadzonym przed laty śledztwem kapitana Montgomery'ego. Okazuje się również, że zabity posłaniec przewoził przesyłkę zawierającą materiały uniewinniające człowieka, którego wówczas detektyw doprowadził przed oblicze sądu. Wkrótce śledczy odkrywają kolejne niepokojące fakty. Okazuje się, że w gronie podejrzanych o zabójstwo znajduje się pewien wpływowy nowojorczyk, który kandyduje do senatu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także