Californication 3 (1/12)

Californication 3 (1/12)

7.7/10

(Wish You Were Here)

serial komediowy USA 2009   od 16 lat
Występują:David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine Martin, Evan Handler
Reżyseria:David Duchovny
W skrócie:Po przeprowadzce Karen do Nowego Jorku Hank sam wychowuje córkę. Ma z nią kłopoty. W dodatku jej nowa przyjaciółka lubi seks i narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pisarza Hanka Moody'ego (David Duchovny), autora bestseleru "Bóg nienawidzi nas wszystkich". W jego życiu nadszedł czas na zmiany. Jako świeżo upieczony nauczyciel akademicki będzie musiał pogodzić pracę naukową z zamiłowaniem do używek i przelotnych romansów. Jego ukochana Karen (Natasha McElohne) zamieszkała w Nowym Jorku, a córka Becca (Madeleine Martin) wkracza w trudny okres dojrzewania.

W tym odcinku

Hank Moody stara się być dobrym ojcem dla Becki po przeprowadzce Karen do Nowego Jorku. Córka coraz częściej kwestionuje jego autorytet. Jej nowa przyjaciółka, Chelsea, nie stroni od seksu, narkotyków i kłopotów. Po sprzeczce z jej matką, Felicią, która wykłada na lokalnym uniwersytecie, Hank niechętnie przyjmuje zaproszenie na kolację w jej domu. Wieczorem stara się nie obrazić innych zaproszonych nauczycieli akademickich, w tym partnera Felicii, Stacy'ego Koonsa, rektora uniwersytetu. Popełnia błąd, gdy zmusza profesora do wypicia kilku kieliszków. W tym samym czasie Charlie przeprowadza się do Marcy. Para uzgadnia szczegóły dotyczące zbliżającego się rozwodu. Mężczyzna dostaje pracę w agencji artystycznej, której właścicielką jest Sue Collini.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)