Cała prawda o Iron Majdan (8/10)

serial dokumentalny Polska 2018   b.o.
W skrócie:Jednym z licznych talentów Małgosi Rozenek-Majdan jest tak zwana memologia. Bohaterowie programu 'Iron Majdan' opowiedzą o tej wyjątkowej zdolności, skąd się ona bierze i czy da się ją zatrzymać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W każdym odcinku programu, w którym biorą udział, wybierają się do innego kraju, otrzymują nowe zadania, wymagające łamania barier, własnych słabości oraz lęków. "Cała prawda o Iron Majdan" to program, w którym Małgosia i Radosław Majdanowie opowiedzą o wszystkich najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych momentach, jakie przeżyli podczas realizacji "Iron Majdan". Widzowie poznają kulisy wszystkich odcinków, dowiedzą się, co działo się, gdy kamery były wyłączone i jakie fragmenty nie zostały wykorzystane. Para opowie, kto z ludzi poznanych podczas realizacji "Iron Majdan" najbardziej zapadł jej w pamięć, kto bardziej utrudniał zadania i ile razy małżeństwo chciało natychmiast się pakować i wracać do Polski.

W tym odcinku

Jednym z licznych talentów Małgosie Rozenek - Majdan jest tak zwana memologia. Bohaterowie programu "Iron Majdan" opowiedzą o tej wyjątkowej zdolności, skąd się ona bierze i czy da się ja zatrzymać. U większości ludzi stres działa paraliżująco, odbierając zdolność mowy, u Małgosi uruchamia on lawinę słów. Pani Pączkowa momentalnie wchodzi na wysokie rejestry bądź daje się ponieść emocjom i odpowiada na zastana sytuację. "Memowa" atmosfera udziela się czasem także Radosławowi.

Zobacz także