Cała prawda o Iron Majdan (6/10)

serial dokumentalny Polska 2018   b.o.
W skrócie:Gosia i Radek opowiadają w odcinku o emocjach towarzyszącym im nagrywaniu show. Para potrafi skomplikować nawet proste z pozoru czynności, takie jak: rozkładanie namiotu czy pakowanie walizek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 11 dni
16:20 Travel

Opis

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W każdym odcinku programu, w którym biorą udział, wybierają się do innego kraju, otrzymują nowe zadania, wymagające łamania barier, własnych słabości oraz lęków. "Cała prawda o Iron Majdan" to program, w którym Małgosia i Radosław Majdanowie opowiedzą o wszystkich najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych momentach, jakie przeżyli podczas realizacji "Iron Majdan". Widzowie poznają kulisy wszystkich odcinków, dowiedzą się, co działo się, gdy kamery były wyłączone i jakie fragmenty nie zostały wykorzystane. Para opowie, kto z ludzi poznanych podczas realizacji "Iron Majdan" najbardziej zapadł jej w pamięć, kto bardziej utrudniał zadania i ile razy małżeństwo chciało natychmiast się pakować i wracać do Polski.

W tym odcinku

Uczestnicy programu "Iron Majdan", Małgosia i Radek, opowiadają w odcinku o emocjach towarzyszącym im nagrywaniu show. Tzw. Pączki potrafiły zezłościć nawet nieskomplikowane z pozoru czynności, takie jak: rozkładanie namiotu, pakowanie walizek i wspinanie się po skałach. Widzowie poznają, że para ma zupełnie odmienne charaktery i każdą rzecz robiłaby w różny sposób, ale mimo to akceptuje się wzajemnie i bardzo kocha.

Zobacz także