CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: Strawa dla myśli (19)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: Strawa dla myśli (19)

(CSI: NY: Food for Thought)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Oz Scott
W skrócie:Dochodzi do eksplozji ciężarówki, w której sprzedawano jedzenie. Ginie właściciel baru. Zespół Taylora ustala, że biznes był przykrywką dla działalności grupy czerpiącej zyski z prostytucji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Dochodzi do eksplozji ciężarówki, z której sprzedawano jedzenie. Obecny w samochodzie właściciel baru, Derby Chasen, ginie na miejscu. Wśród świadków zdarzenia są Sheldon Hawkes i jego dziewczyna Camille. Zespół Taylora ustala, że przyczyną wybuchu był ładunek domowej roboty. W toku dalszego śledztwa wychodzi na jaw, że denat miał poważny konflikt z Odelinem Gonzalesem, szefem konkurencyjnego bistro. Wkrótce okazuje się też, że kulinarny biznes Derby'ego był tylko przykrywką dla działalności grupy przestępczej, czerpiącej zyski z prostytucji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także