CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: Dożywocie (21)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: Dożywocie (21)

(CSI: NY: Life Sentence)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Detektyw Taylor musi ponownie stawić czoła Raymondowi Harrisowi. Zostaje zaatakowane laboratorium kryminalistyczne, w którym przebywają Mac i Hunt. Mac posiada ważne informacje o Harrisie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Raymond Harris ostatnie siedemnaście lat spędził w więzieniu. Uważa, że został wrobiony i dlatego próbuje zemścić się na Macu i Williamie Huncie, jego byłym partnerze z policji. Tymczasem laboratorium CSI zostaje zaatakowane przez snajpera. Na szczęście nikt nie ginie. Mac zaczyna podejrzewać, że to on był celem zamachu. Zastanawia się, dlaczego Raymond Harris go nienawidzi, przecież nie miał nic wspólnego z jego aresztowaniem. Wszystko wskazuje na to, że William Hunt coś przed nim ukrywa. Okazuje się, że jakiś czas temu odwiedził on Harrisa w więzieniu i próbował go zastraszyć. Analiza balistyczna pocisków przynosi zaskakujące rezultaty. Okazuje się, że pewien dowód łączy sprawę strzelaniny w siedzibie CSI z zabójstwem sprzed lat, za które Harris poszedł do więzienia. On tymczasem zjawia się na komisariacie, by zgłosić pewne przestępstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także