CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: 34. piętro (1)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7: 34. piętro (1)

(CSI: NY: The 34th Floor)

serial kryminalny USA 2010   od 7 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Detektyw Mac Taylor ze współpracownikami zwalcza przestępców grasujących w Nowym Jorku. Nowa pracownica ekipy CSI dokonuje makabrycznego odkrycia w laboratorium kryminalistycznym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Lindsay otrzymuje medal za odwagę podczas akcji sprzed kilku miesięcy, w wyniku której zginął przestępca Shane Casey. Podczas pierwszego dnia pracy w CSI nowa detektyw Josephine "Jo" Danville odkrywa zwłoki kobiety w laboratorium. Ofiara nie była pracownicą nowojorskiego CSI, ciało zostało więc podrzucone. Śledztwo ujawnia, że jest to ciało Sarah Nelson. Pracowała ona w biurze architektonicznym w tym samym budynku. Agenci podejrzewają, że kobietę mógł zamordować jej wielbiciel Rudy Aronika. Dopiero dowody znalezione przez Lindsay wskazują, że zbrodni dopuścił się dobrze znany policji złodziej, którego do tej pory nie udało się schwytać. Danny i Don ruszają za nim w pościg.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)