CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7 (2)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7 (2)

(CSI: NY: Unfriendly Chat)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Adam Ross nawiązuje na internetowym czacie rozmowę z kobietą, która na jego oczach zostaje ona uduszona. Detektyw postanawia zbadać tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 5 dni
2:40 FOX
poniedziałek, 28 października
za 6 dni
20:10 FOX
wtorek, 29 października
za 7 dni
11:45 FOX

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Na internetowym wideoczacie Adam Ross nawiązuje rozmowę z pewną kobietą. Kiedy na jego oczach rozmówczyni zostaje uduszona, Ross i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Próbują ustalić, czy obserwowana przez internetową kamerkę zbrodnia była tylko głupim żartem internautów, czy prawdziwym morderstwem. Starają się także poznać tożsamość domniemanej ofiary zbrodni. Dochodzenie wykazuje, że kobieta mieszkała na nowojorskim Manhattanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także