CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo (21)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo (21)

(CSI: NY 5: The Past, Present and Murder)

serial kryminalny Kanada/USA 2008-2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:David Von Ancken
W skrócie:Z dwudziestego piętra wypada mężczyzna. Magnat prasowy Dunbrook twierdzi, że ktoś go zaatakował w gabinecie, a do wypadku doszło w wyniku szamotaniny. Detektywi nie wierzą w jego wersję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach specjalistów medycyny sądowej. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni.

W tym odcinku

Mężczyzna wypada z dwudziestego piętra. Nie można jednak odnaleźć jego ciała. Magnat prasowy Robert Dunbrook (Craig T. Nelson) przyznaje, że do wypadku doszło w wyniku szamotaniny, bo ktoś zaatakował go w jego gabinecie. Detektywi nie wierzą jednak w jego wersję wydarzeń i podejrzewają, że biznesmen kłamie i ukrywa istotne dowody. Connor, szef ochrony budynku, a zarazem syn Roberta Dunbrooka, potwierdza, że dostępu do biura strzeże zamek biometryczny. Nasuwa się więc przypuszczenie, że właściciel medialnego imperium musiał sam wprowadzić napastnika. Wkrótce zostają odkryte kolejne ślady - linie papilarne przy wejściu do gabinetu Dunbrooka. Okazuje się, że należą do Ann Steele, która specjalizowała się w likwidowaniu "brudnych" problemów elity politycznej i biznesowej miasta, a która została zamordowana siedem miesięcy temu...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)