CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Podstawy oszustwa (24)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Podstawy oszustwa (24)

(CSI: NY 5: Grounds for Deception)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Teatr uniwersytecki wystawia sztukę z czasów starożytnej Grecji w miejskim parku. W trakcie przedstawienia nieznajomy młody mężczyzna zostaje zasztyletowany. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach specjalistów medycyny sądowej. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni.

W tym odcinku

Teatr uniwersytecki wystawia sztukę z czasów starożytnej Grecji w miejskim parku. W trakcie przedstawienia nieznajomy młody mężczyzna zostaje zasztyletowany. Ekipa CSI bada sprawę. Wychodzi na jaw, że detektyw Bonasera znała ofiarę. Stella wyjawia, że kiedyś próbując go aresztować, przekroczyła swoje kompetencje. Mac Taylor nie toleruje łamania procedur i Stella jest zmuszona oddać odznakę. Tymczasem jej koledzy zauważają na narzędziu zbrodni zdobienia, które sugerują, że nóż pochodzi ze skarbca Aleksandra Wielkiego. Z kolei z ciała ofiary wydobyte zostają odłamki kości słoniowej, datowanej na rok 300 przed naszą erą. Trop prowadzi do profesora Papakoty, wybitnego greckiego naukowca, który zawsze traktował Stellę jak córkę. Detektyw Flack i Danny Messer mają mniej skrupułów i zabezpieczają ślady, które dowodzą, że jednak mógł być zamieszany w przemyt antyków i morderstwo. Stella postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo i leci do Grecji, skąd sama pochodzi. Mac dołącza do niej i przekazuje jej najnowsze zaskakujące wyniki badań...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)