CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Dla dobra ogółu (23)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5: Dla dobra ogółu (23)

(CSI: NY 5: Greater Good)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:Mac wraca do sprawy kierowcy samochodu, który potrącił rowerzystę, bo pisał SMS-a w czasie prowadzenia auta. Mac dochodzi jednak do wniosku, że chroni on kogoś - prawdziwego sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach specjalistów medycyny sądowej. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni.

W tym odcinku

Talmadge Neville wychodzi z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za śmiertelne potrącenie samochodem rowerzystki. Detektyw Mac Taylor nalega na spotkanie z nim. Nowe dowody wskazują, że mężczyzna jest niewinny. Neville podtrzymuje jednak swoje dawne zeznanie, w którym przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce na policję zgłasza się płatny zabójca i wyznaje, że pewna zdesperowana kobieta zleciła mu zamordowanie Neville'a, ale ostatnio wycofała ofertę. Detektywi podejrzewają matkę zmarłej dziewczyny. Nie ma jednak na to dostatecznych dowodów. Mac i jego ekipa muszą je znaleźć i ustalić, kogo starał się ochronić Neville, biorąc winę za wypadek na siebie. Tymczasem Lindsay zaczyna rodzić. Ona i Danny wkrótce zostaną rodzicami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)