CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: I nie żyli długo i szczęśliwie (12)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: I nie żyli długo i szczęśliwie (12)

(CSI: NY 4: Happily Never After)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Marshall Adams
W skrócie:Zostaje zamordowana Fiona Chisolm, właścicielka ekskluzywnego hotelu. Była znienawidzona przez pracowników, więc każdy z podwładnych jest potencjalnym podejrzanym. Ekipa CSI szuka dowodów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 marca
za 7 dni
15:25 FOX
niedziela, 4 marca
za 9 dni
14:30 FOX
niedziela, 4 marca
za 9 dni
22:00 FOX
poniedziałek, 5 marca
za 10 dni
13:35 FOX

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Fiona Chisolm, właścicielka ekskluzywnego hotelu, zostaje zamordowana. Kobieta była znienawidzona przez swoich pracowników, więc każdy z jej podwładnych jest potencjalnym podejrzanym. Ekipa CSI na miejscu zbrodni szuka dowodów. Tej nocy w Nowym Jorku ma miejsce jeszcze jedno morderstwo. Ciało młodej dziewczyny w nocnej koszuli zsuwa się z dachu szkolnego autobusu na maskę taksówki. Mac podejrzewa, że ma to związek z serią tajemniczych włamań do miejskich przedszkoli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także